Eng

Структура

Програма U-LEAD складається з двох компонентів.

Метою першого компоненту є посилення спроможності щодо проведення реформ, децентралізації та регіональної політики. Компонент реалізується Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ).

Другий компонент, спрямований на створення ефективних центрів надання адміністративних послуг, підвищення поінформованості населення про місцеве самоврядування та створення інформаційно-комунікаційних технологічних умов для розвитку послуг з електронного урядування для населення, реалізується Шведським агентством міжнародного розвитку (Sida) за допомогою механізму делегованого співробітництва. Роль Sida складається у виділенні грантів та відборі організацій, які надаватимуть допомогу в реалізації Компоненту 2.

 

СТВОРЕННЯ ЦЕНТРІВ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

Sida планує виконати це завдання протягом двох фаз: початкова фаза, що триватиме 15 місяців, і фаза повномасштабної підтримки, яка охоплюватиме решту періоду реалізації.

Початкова фаза

SIDA надала грант SALAR з метою реалізації початкової фази до кінця 2017 року (15 місяців). SALAR виконує програму за допомогою SKL International (дочірня компанія SALAR), яка реалізує проекти співпраці в сфері міжнародного розвитку та співробітництва.

Перша «початкова фаза» програми U-LEAD, компонент 2, буде роком підготовки. Протягом перших 12 місяців планується також впровадити конкретну допомогу низці центрів надання адміністративних послуг. Ця фаза включатиме три основних напрямки діяльності:

Дізнайтесь більше про Початкову фазу

Фаза повномасштабної підтримки

Фаза проекту, що передбачає повномасштабну підтримку, триватиме з 1 вересня 2017 року по 22 квітня 2020 року. В центрі уваги цієї фази – надання допомоги органам місцевої влади в Україні з усіх питань, що пов’язані зі створенням не менше ніж 400 центрів надання адміністративних послуг, мобільних офісів або віддалених робочих місць для адміністраторів.

Органам місцевої влади надаватиметься допомога у вирішенні питань, які стосуються фізичного та інституційного створення центрів надання адміністративних послуг, навчання персоналу, підвищення поінформованості та залучення громадян, обміну досвідом з іншими органами влади.

Sida розпочне процес закупівель навесні 2017 року. Підписати договори з партнерами-виконавцями планується восени 2017 року.

 

СТВОРЕННЯ ІНФОРМАЦІЙНО-КОМУНІКАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЧНИХ (ІКТ) УМОВ ДЛЯ РОЗВИТКУ ПОСЛУГ З ЕЛЕКТРОННОГО УРЯДУВАННЯ ДЛЯ НАСЕЛЕННЯ

Розвиток електронних послуг є найвищим пріоритетом у порядку денному децентралізації в Україні. У 2020 році майже 70 послуг для громадян планується надавати повністю в електронному форматі. В рамках другого компоненту партнер Sida – Академія електронного урядування Естонії – створить ІКТ-умови для розвитку електронних послуг для населення і таким чином підвищить прозорість та ефективність урядування.

Проект EGOV4UKRAINE відповідає за:

Дізнайтесь більше про EGOV4UKRAINE («Електронне урядування для України»)

 

Share:
Google